Zirkonyum Diş Fiyatları

İstanbul Diş Hastanesi 2024 Zirkonyum Diş Fiyatları Detaylı Bilgi İçin Telefon: 0539 857 92 02

Kusursuz ve doğal görünümlü bir gülümsemeye sahip olmak, birçok kişi için önemli bir hedeftir. Bu tedavi İstanbul ilinde çok fazla merak edilen tedavilerden biridir. Zirkonyum dişler, son yıllarda en popüler ve etkili çözümlerden biri haline gelmiştir. Dayanıklı, estetik ve biyolojik uyumluluğu yüksek olan bu materyal uzun yıllar boyunca kusursuz bir gülümsemenin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Estetik kaplama ile güzel bir diş görüntüsüne sahip olmak için pek çok farklı konuya dikkat edilmektedir. Zirkonyum  diş fiyatları hakkında güncel ve detaylı bilgiye sahip olmak için lütfen bizi arayınız. Fakat bunlar arasından en fazla gözden kaçanlardan bir tanesi ise hiç şüphesiz ki ağız sağlığı olmakta. Halbuki ağız sağlığında herhangi bir sorun meydana geldiği zaman ne kadar dikkat edilirse edilsin fark etmez asla istenilen sonuçlar elde edilememektedir.

En ucuz İstanbul içi zirkonyum diş fiyatları için aşağıda yer alan numaramızı arayabilir veya whatsapp’dan iletişime geçerek size özel fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ağız dönemine olması gereken bakımın tam olarak yapılamaması demek, yalnızca güzel bir görünüme ulaşmanın engellenmiş olması anlamına gelmiyor. Bunun yanı sıra çene yapısında ve köklerde kendini gösterecek olan sorunlar da yalnızca görünüşü değil aynı zamanda sağlığı da tahmin edilenden çok daha fazla bir şekilde etkileyecektir.  Peki bu zirkonyum diş nedir?

  • Doğada bulunan ve safir ve elmas gibi minerallerle aynı aileden gelen bir metal oksittir. Dayanıklılığı, biyolojik uyumluluğu ve estetik görünümü ile diş hekimliğinde yaygın olarak kullanılan bir malzemedir. Zirkonyum dişler, metal alerjisi olan kişiler için de ideal bir çözümdür.
Zirkonyum Diş Tedavisi Nedir?

Eksik dişlerin veya hasar görmüş dişlerin yerine zirkonyumdan üretilen kaplamaların yerleştirilmesi işlemidir. Bu kaplamalar, doğal dişlere benzeyen bir görünüme ve dokuya sahiptir ve uzun yıllar boyunca dayanıklılık gösterir.

Dişlerin üst kısmına uygulanan bir estetik kaplamadır. Bu kaplama, dişlerin görünümünü değiştirmeyi amaçlar ve dişlerin daha parlak, daha pürüzsüz ve daha düzgün görünmesini sağlar. Dişlerin zarar görmesine neden olan çeşitli nedenlerden etkilenmez ve dişlerin doğal görünümünü korur. Ayrıca, zirkonyum kaplama, dişlerin çürümesine ve diş eti hastalıklarına neden olmayan yüksek kaliteli bir malzemedir. Bu nedenle dişleri güçlendirir ve onları daha sağlıklı hale getirir.

Dişlerin görünümünü değiştirmeyi amaçlayan estetik bir seçenek olarak kullanılabilir. Bu kaplama, dişlerin daha parlak, daha pürüzsüz ve daha düzgün görünmesini sağlar.

Bunların yanında dişlerin zarar görmesine neden olan çeşitli nedenlerden etkilenmez ve dişlerin doğal görünümünü korur. Bu nedenle kaplama, dişlerin çürümesine ve diş eti hastalıklarına neden olmayan yüksek kaliteli bir malzemedir. Bu nedenle, zirkonyum kaplama, dişleri güçlendirir ve onları daha sağlıklı hale getirir.

zirkonyum fiyatıZirkonyum Fiyatları Ne Kadar?

Birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. İstanbul’da 3.000 TL ile 5.000 TL arasında değişiyor. Fiyat aralığını etkileyen faktörlerden bazıları şunlardır:

  • Kaplama türü: Zirkonyum dişler, tam kuron, köprü veya implant destekli kuron gibi farklı türlerde kullanılabilir. Her türün kendine özgü bir maliyeti vardır.
  • Tedavi Edilen Diş Sayısı: Ne kadar çok diş yaptırmak istiyorsanız, maliyet o kadar yüksek olacaktır.
  • Ek Tedaviler: Dişlerinizin kaplamalar için hazırlanması için ek tedavilere ihtiyacınız olursa, bu da maliyete ekleyebilir.

İstanbul zirkonyum diş fiyatları 2024 listesi şu şekildedir:

2024 Zirkonyum Diş Kaplama KDV Dahil Fiyat
Emax Altyapılı Kuron Kaplama 3.750 TL
GC İmplant Üstü Zirkonyum Diş 3.500 TL
GC Altyapılı Kuron Kaplama 2.950 TL
Emax İmplant Üstü Zirkonyum Kaplama 4.950 TL
Cad Zirkonyum Dolgu 4.250 TL
Reçine Tek Diş Geçici Kaplama 750 TL
GC Monolitik Zirkonyum Kaplama 6.000 TL
GC Cutback Kuron Diş 4.500 TL
Emax Zirkonyum Hollywood Smile 5.500 TL
GC Gülüş Tasarımı 5.000 TL
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Yukarıdaki zirkonyum diş fiyatları tablosunda bulunan fiyatların yanı sıra istanbul en ucuz teklifi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

İstanbul, Türkiye’de zirkonyum tedavisi için birçok farklı klinik ve diş hekimi seçeneği sunmaktadır.  Fiyatlar klinikler ve diş hekimlerine göre değişkenlik gösterebilse de, ortalama fiyatlar yukarıda belirtilen aralıklarda seyretmektedir.

İstanbul En Ucuz Estetik Diş Tedavisi

Türkiye’nin en çok nüfusa sahip olan ili İstanbul’da en ucuz tedavi için bizlere ulaşabilirsiniz. Birden fazla diş tabibimizden almış olduğumuz fiyatlar ile size özel en uygun ve kaliteli zirkonyum diş fiyatları teklifi vereceğiz. Fakat bu teklif sadece size özel olacak için ağız yapınıza göre ayarlanmaktadır. Lütfen mektubu saklayınız.

Zirkonyum fiyatları araştırırken, yapılacak olan tedavinin kalitesi de oldukça önemlidir. Ucuz fiyatların yanı sıra tedavinin doğru bir şekilde yapılması gerekir.

Zirkonyum diş tedavisinin diğer tedavilere göre daha fazla istenmesi doğal görünüme en yakın şekilde olmasından kaynaklanmaktadır. Böyle olunca da dolgunun yapılmasından sonra kötü bir görüntü ortaya çıkmıyor. Bunun yanı sıra metale karşı alerjisi olduğu için istediği kaplamaları yaptıramayan insanlar da var olan materyalden üretilmiş olan metal desteksiz olarak hazırlanan bu kaplamalar sayesinde insanlar oldukça rahat bir şekilde dişlerine kaplama yaptırabiliyorlar. 

Bu nedenlerle zirkonyum diş fiyatları alırken tüm detayların göz önünde bulundurulması gerekir. Ücretsiz istanbul nöbetçi dişçi ile evinizde kontrol ve muayene olabilirsiniz. Bunun için bizi hemen arayabilirsiniz.

İnsanların büyük bir kısmı zirkonyum diş fiyatları denildiği zaman karşısına çıkan soru işaretlerini nasıl giderebileceklerini tam olarak bilemeyebiliyorlar. Lakin bu kaplamalarda da fiyatlar birçok farklı etkene bağlı olarak değişim gösteriyor.

zirkonyum diş fiyatları her zaman kaliteli ve ucuz olmaktadır.

Bunların başında kaplama yapılacak diş sayısı gelmekte. Kaç tane diş için kaplama yapılacağının belirlenmesi ile zirkonyum diş fiyatları ne kadardan başlayacağı konusunda bilgi elde edilmiş olacaktır. Ayrıca kullanılacak olan maddenin özelliklerine göre de kaplamanın fiyatında artmalar ya da azalmalar görülebilmektedir.