24 Saat Açık Diş Hastanesi

İstanbul 7 24 Saat Açık Diş Hastanesi & Nöbetçi Doktor Tel: 0539-857 92 02

istanbul nöbetçi dişçi

Anadolu Yakası & Avrupa Yakası Gece Diş Hekimleri

Hiç ummadığınız bir zamanda ve acil müdahale gerektiren durumlar ya da ertelenen diş tedavileri gibi durumlar ise sizi gece uykunuzdan edebilir. Böyle durumlar başınıza gelirse hemen 1 tane açık olan dişçi bulmanız gerekir.

-) Bayram ve tatil günlerinde 24 saat açık dişçi terapisi,
-) İstanbul 24 saat açık diş hastanesi dolgusu tedavisi yenileme hizmeti
-) Gece açık diş tedavisi protez tamiri,
-) Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi,
-) İstanbul cumartesi ve pazar günü açık çocuk diş hastanesi kanal tedavisi vs. var.
-) Acil dişçi telefon numarası için sekreteri arayabilirsiniz.
-) 7/24 saat açık İstanbul çocuk diş doktoru ve dolgusu uygulaması!
Personellerimize ait bulguların gece açık olması sebebiyle yapılmasıdır.

Dişlerimiz bir defa bozulduğunda sağlığa kavuşmak büyük zaman ve zahmet gerektiren durumlardan 1 tanesidir. Acilen müdahale edilmesi gereken dişlerinizin ağrısını sabaha kadar çekmek size büyük zulmü olabilir. Bu ve buna benzer durumlarda gece hizmeti veren profesyonel ve deneyimli diş hekimlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Telefon numaralarımızı her ihtimale karşı bir yere not almanızda fayda olacağını düşünüyorum. Ancak bazı durumlar da kanal tedavisi de uygulanır. Genellikle bu gibi durumlar da dişler de ciddi anlamda bir sorun oluştuğu zaman kanal tedavi uygulaması yapılır. Genellikle kanal tedavi yöntemi yapılacağı zaman bu durum biraz daha zaman alabilir. Haydi şimdi ara ve kampanyalarımızdan haberdar ol. Çünkü giden dost geri gelmeyeceği gibi, giden dişlerde zor geri gelir.

Çenemizdeki berbat hale gelen çürümüş ve kokuşmuş dişlerimizin koruyucuları ve iyileşme yolunda ki en büyük yardımcılarımız olan hekimlerin hayatımızdaki yeri tartışılmaz. Çocukluk ve ergenlik döneminden orta yaş ve yaşlılık dönemlerine kadar değişkenlik gösteren koruma yöntemleri hekiminizin ışığında uygulanmalıdır. Dişçilerin yapmış olduğu işlemler oldukça zordur. Diş ağrısı yaşadığınız zaman direkt olarak dişçiye gittiğiniz zaman sizlere tedavi uygulanır.

Diş ağrısı her insanın çekmiş olduğu bir ağrıdır. Genellikle sağlıksız şeylerin yenmesi sonucunda diş çürümesi ve diş kırılması meydana gelir. Bu gibi durumlar da iyi bir şekilde hizmet veren dişçiler size yardımcı olacaktır. Bu nedenle diş ağrısı yaşadığınız zaman çok fazla beklemeden mutlaka doktora görünmek gerekir. Böylelikle diş tedaviniz de kısa süre içerisinde yapılmış olur ve herhangi bir ağrı yaşamadan çözüm bulunmuş olur. Böylelikle ağrısız bir yaşama merhaba demiş oluyorsunuz.