Avcılar Açık Dişçi

Avcılar Diş Hekimi – Acil Diş Hastanesi
Nöbetçi Dişçi Tel: 0539 857 92 02

Lingual tedavi yöntemi halk arasında görünmez acısız hissiyatsiz diş çekimi olarak ifade edilen, dişlerdeki çarpıklıkları düzeltmek amacıyla tellerin arka tarafa takıldığı bir muayene şeklidir.

Nöbet Zamanında Hangi Tedaviler Yapılıyor?

1) Avcılar 24 saat açık dişçi ile ağrısız diş çekimi
2) Gece açık diş tedavisi kanal tedavisi
3) Nöbetçi diş hekimi kliniği protez onarımları
4) Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi diş dolgusu tedavisi
5) Avcılar acil dişçi telefon numarası
6) Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi vs. bulunmaktadır.
7) Çocuk için özel diş hekimi vardır.

Lingual ortodonti – görünmez diş teli tedavisi ilk olarak 1970 yılında kullanılmış. Daha sonra diğer diş hekimlerince kullanılmaya başlayınca popüler hale gelmiştir. Her yaş grubu için kullanılabilecek bu tedavide amaç, hastanın dişlerine takılan tellerinin başkaları tarafından fark edilmeyerek dişleri daha düzgün görünmesini sağlamaktır.

Çocuklar İçin Nöbet Sağlığı

Çocukların süt ilk dişleri çıkmaya başladığı zaman anneler, çocuklarının diş gelişimlerini dikkatle gözlemlemelidirler. Süt dişlerindeki ortodontik bozukluklar ilerleyen zamanlarda çocuklar için çok tehlikeli olabilmektedir. Çocuk ortodonti muayenesini 7 yaşında yapmak hem çocuk için hem de muayeneyi yapan hekim için çok uygundur.

Eskiden çocuklar tarafından garipsenen ağız içine yerleştirilen teller, teknolojinin gelişmesi ile görünmez hale geldi. Bu sebeple çocuklar tedaviye sıcak bakmaktadırlar. İlk olarak iç tarafa monte edilen bu teller zamanla teknolojinin de gelişmesi ile daha kişiselleştirebilir bir yapıya bürünmüştür. Ülkemizde ise lingual ortodonti yaklaşık 15 senedir uygulanmaktadır. Her zaman sizlerin mutluluğu için çalışan elemanlarımıza lütfen iyi davranınız. Çünkü onlar sizlerin ağrısız bir hayat sürmeniz için dualarını esirgemiyorlar.