Tuzla Açık Dişçi

Tuzla 7/24 Diş Hekimi Telefon: 0539 857 92 02 – Acil Diş Hastanesi
Nöbetçi Dişçi

Doğal ağız sayesinde insanlar diledikleri şeyleri kolaylıkla yiyor, konuşmalarında herhangi bir sorun meydana gelmiyor. Ancak farklı nedenlerin ortaya çıkmaya başlaması ile birlikte bu durumda da ciddi anlamda değişimler meydana gelmeye başlıyor.

* Bayramda ve tatil günlerinde açık diş terapisi,
* Full time diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti —
* Tuzla gece açık diş tedavisi protez tamiri
* Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi
* Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi vs. var,
* Acil dişçi telefon numarası için sekreteri arayabilirsiniz.
* Tuzla 7 gün 24 saat çocuk diş çekimi ve dolgusu + koruma.

Bu sorunların en büyük nedenlerinin başında ise dişlerin doğru şekilde kullanılmaması gelmekte. Dişlere iyi bakılmamasının ardından köklerinde çürümeler başlar. İlk zamanlar pek çok insan bu konuda herhangi bir müdahalede bulunmayı düşünmez. Ancak ilk dişin düşmesi ile birlikte sorunlar da büyümeye başlar. Çünkü bu durum aynı zamanda ciddi sorunların ortaya çıktığının da bir göstergesidir. Diş etlerinde meydana gelen sorunların büyümesi demek, daha sonrasında diğer dişlerin de aynı şekilde düşmeye başlayacağının bir işaretidir.

Bu durumda da insanlar artık farklı alternatiflere bakmaya başlarlar. Protez tarzı yöntemlerde iyi sonuçları almak her zaman mümkün olmayabilir. Çünkü bazı kişilerin ağız yapıları oldukça farklıdır. Böyle olunca da ne kadar istenirse istensin fark etmez ortaya istenilenin çok daha dışında kötü bir sonuç çıkabilir. Bazı kişilerin ise tüm dişleri dökülmüştür ve istedikleri tarzda bir protez yaptırmaları için gerekli olan şey implant olarak adlandırılan yapay diştir. Teknisyen ile birlikte ise insanların bu konuda çok fazla düşünmelerine gerek kalmadı. Günümüzde doğal dişlere en yakın alternatif olarak ön plana çıkmaktadır.

Yapılan araştırmalarda da görüldüğü üzere implantlar, geleneksel tarzdaki protez ve köprülere oranla çok daha iyi düzeyde konuşma ve çiğneme fonksiyonunu ortaya koymaktadır. Bununla birlikte yapay diş yöntemi ile birlikte kişilerin yüzlerine de doğal bir görünüm gelmiş olur. Çünkü takma diş kullanan insanların çok büyük bir kısmının yaşamış olduğu sorunların başında, ortaya çıkan yapay görüntü gelmektedir.