Küçükçekmece Açık Dişçi

Küçükçekmece Acil Diş Hastanesi 24 Saat Açık Nöbetçi Dişçi Tel: 0539 857 92 02

Dişlere gereken önemin verilmesi günümüze çok önemli bir husustur. Dişlerimizin sağlığı, temizliği vücudumuzda ki diğer organlarımızı da etkilemektedir.

1-) 24 saat açık dişçi ile ağrısız diş çekimi ya da ilaçsız ağrı kesici kullanımları
2-) Gece açık diş tedavisi kanal tedavisi
3-) Küçükçekmece nöbetçi diş hekimi kliniği protez onarımları,
4-) Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi diş dolgusu tedavisi,
5-) Küçükçekmece 7 gün 24 saat acil dişçi telefon numarası
6-) Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi vs. bulunmaktadır.
7-) Yaşlı & çocuk diş çekimi ve dolgusu işlemli tedavileri.

Bu yüzden bilim insanları özenli çalışmalar ile birden fazla diş beyazlatma yöntemleri keşfetmişlerdir. Bu keşifler sayesinde dişlerimiz beyaz ve sağlıklı görünmektedir. Bu beyazlıklar ve dişlerin sağlıklı olması sayesinde dişlerimiz daha güçlü bir yapıya ulaşmıştır.

Bazı diş beyazlatma yöntemleri olarak keşfedilen ve dişlerimize güç kazandıran yöntemler arasında diş fırçalamak gelir. Gün içerisinde yediğiniz içtiğiniz her yemek dişinizde bakteri oluşumunu tetikleyecektir. Bu bakteriler dişlerin içine yerleşerek dişlerinizin direncini kıracak ve dişlerinizden olmanıza neden olacaktır.

Bu bakteri oluşumunu engellemek için diş hekimlerinin en başta önerdiği yöntem günde 3 kez yapacağınız diş fırçalama yöntemidir. Günde 3 kez sabah, öğle ve akşam yemeklerden sonra yapacağınız diş fırçalamalarınız yemekten sonra oluşacak bakterileri temizleyecek ve bakteri oluşumunu engelleyecektir. Ve bu sayede daha sağlıklı daha beyaz dişleriniz olacaktır. Tabi dişlerinizi fırçalamadan önce dikkat etmeniz gereken bazı durumlar söz konusudur. Bunların başında öncelikle diş hekimlerine danışarak diş hekimlerinin sizler için önerdiği diş fırçası ve diş macununu kullanmanızdır. Kendi diş yapılarınız için diş fırçanızın sertliğini doğru seçmelisiniz. Ve her 3 ayda bir diş fırçanızı yenilemeniz gerekmektedir. Bu yöntemleri doğru bir şekilde uygular iseniz daha sağlıklı daha güçlü daha beyaz dişlere kavuşmuş olursunuz.

Diğer bir diş beyazlatma yöntemi olan diş ipleri dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanılan iplerdir. Dişler için özel üretilen diş ipleri diş taşlaşmalarını önlemek için üretilmiştir. Dişlerinizi fırçaladıktan sonra dişlerinizin arasında kalan yemek artıklarını temizlemek için üretilmiş bu ürün diş fırçalarının ulaşamadığı ya da yetersiz kaldığı bölgeleri rahatlıkla temizlemek için kullanılır.