Bostancı Açık Dişçi

Bostancı Diş Hekimi Telefon: 0539 857 92 02 – Acil Diş Hastanesi
Nöbetçi Dişçi

istanbul nöbetçi dişçi

Vücudumuzun en önemli organlarından biri olan dişler, zamanla alınan zararlı maddelerden dolayı çeşitli sorunlar çıkarmaktadır. Alınan besinler ağız yoluyla mideye gönderilmektedir.

1-) 24 saat açık dişçi ile ağrısız diş çekimi
2-) Gece açık diş tedavisi kanal tedavisi
3-) Bostancı nöbetçi diş hekimi kliniği protez onarımları,
4-) Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi diş dolgusu tedavisi,
5-) Acil dişçi telefon numarası
6-) Bayram ve tatil günlerinde açık çocuk diş çekimi terapisi vs. bulunmaktadır.

Bu işlemden önce besinler dişler vasıtası ile öğütülmektedir. Bu sebepten ötürü her türlü zararlı maddeler ve besinler çeşitli hastalıklara ve iltihaplara yol açmaktadır. Eğer bakımları ve kontrolleri düzenli olarak yapılmaz ise büyük sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Buna ek olarak takılan tellerde sağlık için oldukça önemlidir. Bu teller ağız hattının düzelmesine ve yamuklukların giderilmesine neden olmaktadır.

Çocuklar için ayrıca oyun parkı da mevcuttur. Hekimler sayesinde çocukların kişisel gelişimine de ayrıca katkıda bulunmaktadır. Günün her saati açık olan tüm bu sağlık hizmetlerini yapmaktadır. Profesyonel dişçiler ile hastalardan daima tam not almaktadır. Ayrıca klinikte yer alan çeşitli sosyal aktiviteler ile işlemler eğlenceli ve acısız gerçekleştirilmektedir.

Klinik gece gündüz açıktır ve aniden gelişen olaylar için de ek odalar bulunmaktadır. Ağrıların veya acıların ne zaman geleceği belli olmadığı için daima acil hizmetler odası boş olarak bekletilmektedir. Verilen hizmetler arasında, diş çekimleri, tel takımı, ortodonti, kanal tedavisi, ağız kontrolleri ve beyazlatma gibi hizmetler yer almaktadır.

Klinik içerisinde bulundurduğu ekipmanlar son teknoloji malzemelerdir. Bu malzemeler tam donanıma sahiptir ve hastada herhangi bir acı ve ağrı oluşmamaktadır. Klinik içerisinde yer alan doktorlar, bu sektörde uzun yıllardır çalışma gösteren ve lisans üstü eğitim almış uzman kişilerdir. Üstelik tüm işlemler kısa bir sürede yapılmaktadır. Hem de oldukça kısa.