Ümraniye Açık Dişçi

Ümraniye 24 Saat Açık Dişçi – Acil Diş Hastanesi Telefonu: 0539.857.92.02
Nöbetçi Diş Hekimi

Devlet Hastanesi Tedavileri Hakkında Bilgi
Kişisel sağlığın geri kazanılmasında kullanılan tedavi yöntemleri arasında bulunan sinüs tedavi yöntemleri genç yaşlardaki insanlar için kullanılır.

1.) Ümraniye 7 24 saat her zaman açık pratisyen ile ağrısız diş çekimi
2.) Gece açık diş tedavisi kanal tedavisi
3.) Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi diş dolgusu tedavisi,
4.) Ümraniye nöbetçi diş hekimi kliniği protez onarımları
5.) Acil dişçi telefon numarası
6.) Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi vs. bulunmaktadır.
7.) Ümraniye acil çocuk diş çekimi ve dolgusu tedavisi.

Diş telleri çarpık çıkmış dişler için kullanılan tedavi yöntemidir. Dişlerin çarpıklığının büyüklüğü ve küçüklüğüne göre tellerin boyutları da farklılık göstermektedir. Çene yapısı yeni yeni gelişme gösteren genç yaştaki insanlarda bu tedavi rahatlıkla uygulanır. Ama yaşı ilerlemiş ve çene kemiği yapısı olgunluğa ulaşmış insanlarda tel tedavi yöntemi kullanılmaz. Kullanıldığı takdirde sağlık sorunları da ortaya çıkarabilir. Bu neden den dolayı genç yaşta insanlara uygulanan tedavi yöntemi içerisindedir. Genç yaşta uygulanması ileride dişlerinizin sağlıksız kalmaması için önemlidir. Dişlerinizin çarpıklığı ileride ağız içerisinde sağlıksız bir durum oluşturur. Ayrıca ileride oluşacak çarpıklıklar hoş bir görüntü olmayacağından dolayı bu tedavi yöntemi genç yaştaki insanlara uygulanmalıdır.

Tedavi uygulamasının çeşidine göre farklılık göstermektedir. Diş hekiminin kalitesi muayenehane bölgesi, dişlerinizin durumu, tedavi sürecinin be kadar olması gibi etkenler fiyatı etkimektedir. Bu fiyatların belirli bir standarttı yoktur. Bunun sebebi kullanılan telin kalitesinin farklılığı, diş hekiminin durumu gibi etkenlerden dolayı fiyatlar farklılık göstermektedir. SGK diş teli fiyatları konusunda belirli bir standart olmadığından ve sektördeki ürünlerin kalite farkından doğan sebeplerden dolayı süt çocuğu olan insanlar için karşılanır. Ama yaşını 18’ini doldurmuş kişiler için kanunlar gereği bu tedavinin ücretleri karşılanmamaktadır.

Diş telleri tedavi yöntemleri bir sıra dizi işlem çerçevesinde gerçekleştirilir. Bu işlemler ilk önce diş hekiminin muayenesi ile başlar. Bu muayene işlemi ilk olarak dişlerin röntgeninin çekilmesi ve dişler hakkında bir bilgi sahibi edinilmesiyle başlar.