Bahçeköy Açık Dişçi

Bahçeköy Acil Diş Hastanesi Nöbetçi Dişçi Tel: 0539 857 92 02

istanbul nöbetçi dişçi

Kişisel yüz bakımı ve cilt bakımı gibi çürük diş tedavisi her türlü sorunda kullanılabilen tedavi yöntemlerinden biridir. Bunları akşam sabah günün her saati yaptırabilirsiniz.

– Bahçeköy bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi
– Full time diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti
– Gece açık diş tedavisi protez tamiri
– Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi
– Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi vs. var….
– Acil dişçi telefon numarası için sekreteri arayabilirsiniz.

Diş kayıplarında, sararmalarda, çürüklerde ve daha birçok rahatsızlıkta kullanılan en ucuz yollu yöntemlerden biridir. Çoğu tedavide yüksek fiyatlarda ücret alındığından birçok insanın yöneldiği tek tedavi yöntemidir. Porselen kaplama tedavisi denince akla bir tek çeşit değil birden fazla çeşit gelmektedir. Porselen diş çeşitleri 4’ e ayrılır.

Bunlardan ilki yaprak porselen kaplamadır. Bu tedavi yöntemi yoğun bir şekilde sararma yaşanan dişler için uygulanmaktadır. Kaplama yapılacak olan yüzeyin üzeri bir miktar tıraşlanmakta ve üzerine porselen kaplama yapılmaktadır. Son derece doğal bir sonuç elde edilen bu yöntem aşınmış veya kırılmış olan yüzeyler içinde uygundur.

Porselen diş çeşitleri denince akla gelen ikinci yöntem ise zirkonyum porselen kaplamadır. Zirkonyum diş tedavilerinde kullanılan çok sağlam ve kaliteli bir madendir. Bu nedenle çoğu kişi tarafından tercih edilen yöntem zirkonyum kaplamadır. Bu yöntem diğerlerine göre daha pahalı olsa da sonuç çok daha garanti olacaktır. Zirkonyum asla leke tutmayan bir malzemedir.

Bu yüzden bu tarz porselen kaplamalarda herhangi bir leke veya çizik oluşmayacaktır. Bu kaplamanın daha uzun ömürlü ve sağlam olmasını sağlayacaktır. Porselen diş çeşitleri denince akla gelen üçüncü çeşit ise metal temelli porselen kaplamalardır. Metal temelli kaplamalar çok fazla tercih edilmeyen bir kaplama modelidir. Çünkü diğer porselen kaplamalara göre daha çok dikkat çekmektedir.

Ön dişlere kesinlikle uygulanamaz. Daha çok arka dişler gibi görünmeyen bölgelere uygulanmaktadır. Çürüyen dişler için ideal bir tedavi yöntemidir. Bu yöntemin tercih edilmesinin en önemli sebebi diğer yöntemlere göre daha uygun fiyatlı olmasıdır.