Osmanbey Açık Dişçi

Osmanbey Dişçi – Acil Diş Hastanesi Telefonu: 0539 857 9202
Nöbetçi Diş Hekimi

istanbul nöbetçi dişçi

Ağrılı olan dişlerinize tedaviye başlamadan önce uzman eğitiminde olan diş hekiminiz ağzınıza iğne yaparak uyuşmasını sağlıyor bu sayede daha az acı hissediyorsunuz.

-| Tam zamanlı açık diş dolgusu tedavisi,,
-| Gece açık diş kanal tedavisi
-| Nöbetçi diş hekimi kliniği protez tamiri,
-| Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi ile ağrısız diş çekimi
-| Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi genel uygulamalarımızdır.
-| Osmanbey acil dişçi telefon numarası.
-| Çocuk diş çekimi ve dolgusu uygulama teşhis tedavileri.

Daha sonra ağzınız uyuştuktan sonra kanal tedavisi yöntemine başlanıyor. Önceden belirlenen çürük dişe ince şekilde olan iğneler ile çürükten arındırma operasyonuna başlanıyor. Çürük dişin üst kısımlarında ise daha kısa bir tedavi süresinde bitiyor. Bu tedavi yöntemi ile diş köklerinde ki çürüklerde temizlenebilir. Aşamalı olarak devam edilen bu tedaviye en son işlem bittiği zaman temizlenen dişin üzerine dolgu yapılır.

Günümüzde insanların çoğu diş problemleri yaşamaktadır. GDO’LU besinlerden, Düzensiz beslenmeden veya diş bakımına önem verilmediğinden dolayı birçok tedavi yönteminden en kolayı olan dolgu tedavisi kullanılıyor. Ayda bütün dişlerinizin kontrolü ve bakımını yaptırmak için diş hekiminize görünmeniz gerekmektedir. Düzenli kontroller sonucu dişlerinizde çürük oluşuyorsa bile çok ilerlemeden diş hekiminizin zamanında müdahale etmesi sonucu diş kaybı yaşamazsınız.

Pek çok diş hekimi çürümüş olan dişleri çekmektense ilk olarak kanal tedavisi uygulamayı tercih etmektedir. Çünkü dişi çekerlerse çekilen dişin olduğu yer boş kalacak ve implant veya vidalı diş tedavisi uygulanmak zorunda kalacaktır. Fakat diş çekilmez ise çürüklerden kolaylıkla arındırılır ve daha kolay bir tedavi yöntemi olan dolgu tedavisi yapılır. Bu tedavi yöntemi sayesinde dişler çekilmekten kurtulur. Maddi açıdan da bakıldığı zaman diğer tedavi yöntemlerine göre daha uygundur. Diş çekilip boş kalan yere diş yaptırmak demek cebinizden daha çok para çıkması demektir. Diş hekiminizi araştırıp güvenilir olduğuna karar vermeden, tedaviye başlamanız sizin açınızdan hem maddi hem manevi olarak zarar verebilir. Bu yüzden diş hekimini doğru seçmek ilk önce yapacağınız işler arasındadır.

Diş hekiminizin üzerine düşen birçok görev vardır. Operasyonlara başlamadan önce sizleri psikolojik olarak bu sürece hazırlamak, sizinle iyi bir iletişim halinde olmakta bu görevler arasında yer almaktadır.