Teşvikiye Açık Dişçi

Teşvikiye Diş Hekimi – Acil Diş Hastanesi İletişim Tel: 0539 857 92 02 Nöbetçi Dişçi

istanbul nöbetçi dişçi

Ağız içerisinde ki dişlerin bir takım sebeplerden ötürü oluşan düzensizliğini engellemek ve dişlerin normal yerlerine getirilmesi için kullanılan maddelere sarf denilmektedir.

– Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi
– Teşvikiye 24 saat full time diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti
– Gece açık diş tedavisi protez tamiri
– Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi
– Teşvikiye cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi vs. var.,
– Acil dişçi telefon numarası için sekreteri arayabilirsiniz.
– Çocuk diş çekimi ve dolgusu uygulama teşhis.

Kanal tedavisi 7 gün gibi bir süre içerisinde sonuçlanmaktadır. Yapılacak dolgu daha çok 16 yaş altı çocukların dişlerine daha sıcak bakmalarını sağlamaktadır. Renkli hayallerin üretiminden önce kullanılacak olan çocuğun ebeveynlerine danışılmaktadır. Ebeveynlerin onayı doğrultusunda diş hekimi çocuğun isteği doğrultusunda braket tasarlanıp üretilir.

Çocuklarda kullanılan pembe gözlükleri isteyerek kullandığı ve çocuklarda neşe uyandıran diş tellerindendir. Bu diş telleri estetik sel ve teknolojik olarak üretilmiş ileri teknoloji içeren porselen ve metal destekli ürünlerdir. Çocuklarda kullanılan teller arasında plastik destekli olanları da vardır. Bu teller metal destekli olanlara göre daha konforludur ve diş etleri ile çok uyumlu olup hiçbir sağlık problemi yaratmazlar. Sadece renkli diş telleri diş minesine çok yapıştığı için diş minesine zarar verebilir onun haricinde hiçbir sıkıntı yoktur.

Yaygın olarak kullanılanlarda genelde renkli bantlar kullanılmaktadır. Uzmanlık konusunda çocuklar için olanlar yetişkinlere oranla daha uygundur. Bu yüzden en çok bu teller yaygın olarak tercih edilir. Hastanın dişlerinin durumuna, metalin malzemesinin kalitesine, bilgelik durumuna ve konumuna göre farklılık gösterebilir. Asistanlar genelde özel bir durum olmadığı sürece muayene ücreti almamaktadır. İndirimi etkileyen bir diğer faktör ise kullanılan bantların kalitesi ve renklerinin metrekare olarak çeşitliliğidir.