Küçükköy Açık Dişçi

Küçükköy Dişçi – Acil Diş Hastanesi Telefonu: 0539 857 92 02
Nöbetçi Diş Hekimi

istanbul nöbetçi dişçi
Kamuoyuna sorulan sorular arasında bulunan ağrılı dişleri en çabuk nasıl tedavi edebiliriz sorusuna insanlar genellikle diş ipleri cevabını vermiştir. İnsanların rahatlıkla kullanabileceği ürünlerin başında gelir. Diş hekimlerinin de ciddi anlamda önerdiği ürünler içerisindedir.

– Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi
– Full time diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti
– Gece açık diş tedavisi protez tamiri
– Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi
– Küçükköy cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi vs. var.,
– Acil dişçi telefon numarası için sekreteri arayabilirsiniz.
– Çocuk diş çekimi ve dolgusu uygulama teşhis.

Günümüzde yeni bir üretim olan diş beyazlatma yöntemi diş beyazlatma asitleridir. Bu asitler dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanılır. Dişlerinizi fırçaladıktan sonra ağzınıza aldığınız asit suyunu ağzınızda uzun süre çalkaladıktan sonra midenize kaçırmadan ağzınızdan çıkarmalısınız. Bu sıvı asitler yüksek oranda nane içerdiği için ağzınızda uzun süre kalıcı olarak ferahlık sağlar ve bu asitler sayesinde ciddi oranda ağızda oluşmuş bakterileri temizlemiş olursunuz böylelikle daha sağlıklı ve beyaz dişlere ulaşmış olursunuz.

Günümüzde diş ağrıları en çabuk yoldan nasıl geçer sorusuna en doğru verilen cevaplar bunlardır. Bunların haricinde genel diş beyazlatmaları için daha pahalı bir yöntemde ışın tedavisidir. Bu tedavide dişlere belirli aralıklarla ışın tutularak dişlerde oluşmuş tortuları yok ederek dişlerin beyazlamasını sağlamaktadır. Diğer yöntemlere göre daha pahalı bir yöntemdir. Diş hekiminin kendisinin uygulamış olduğu yöntemler içerisindedir. Dezavantajı ise eğer diş hekimi ışının sıcaklık ayarını doğru oranda ayarlayamazsan diş etlerinin erimesine ve dişlerinizin çekilmesine neden olur. Bu yüzden bu tedavi yöntemini uygulattırmadan önce diş hekiminizi özenle araştırıp dikkatli seçmelisiniz. Ayrıca bu tedavi yönteminin uygulanması için ortamın çok temiz olması gerekmektedir. Bu hususlara dikkat ederek bu tedavi yönteminin rahatlıkla uygulatabilirsiniz.