Okmeydanı Açık Dişçi

Okmeydanı Diş Hekimi Telefon: 0539 857 92 02 – Acil Diş Hastanesi
Nöbetçi Dişçi

Okmeydanı açık diş kliniği her zaman hizmet veriyor.

Muhteşem derecede dirençli olan dişleriniz çürümeye başladığında yapacağınız ilk işlem bir diş hekimine danışmaktır. Diş hekiminiz sizden diş röntgeni isteyecektir.

Okmeydanı Diş Kliniği

A| Tam zamanlı açık diş dolgusu tedavisi,
gB| Okmeydanı Gece açık diş kanal tedavisi,
C| Nöbetçi diş hekimi kliniği protez tamiri,
D| Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi ile ağrısız diş çekimi
E| Okmeydanı bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi genel uygulamalarımızdır.
F| Acil dişçi telefon numarası.
G| Çocuk diş çekimi ve dolgusu + fissüre örtücü..

Daha sonra dişlerin durumu hakkında bilgi edindikten sonra size en uygun tedavi yöntemini seçecektir. Ya da dişiniz daha tam olgunluğa ulaşmadı ise sizi ileri bir tarihe kadar bekletecek ve dişin olgunlaşmasını bekleyecektir. Daha sonra oluşan dişin çekim süreci uygulanacaktır. Bu durumda farklılık gösteren bir durumdur. Her insanın 20’lik dişleri standart çıkmadığından dolayı doktorunuz ya ameliyat yöntemini seçecek ya da kolay bir diş çekimi gerçekleştirecektir.

okmeydanı açık dişçi hizmetleri

Uygun Fiyatlı Tedaviler

Bu sayılan nedenlerden dolayı 20’lik diş çekim ücretleri farklılık göstermektedir. Ayrıca bu süreç kesinlikle diş hekiminize danışarak geçirebileceğiniz bir süreçtir. Eğer dişçi fobiniz var bu durumun kesinlikle önüne geçmelisiniz. Bu dişlerin neden olacağı durumlarla karşılamak ve daha fazla ağrı çekmek istemiyor iseniz kesinlikle diş hekiminize danışmalı ve dişleriniz hakkında bilgi edinmelisiniz.

20’lik dişleriniz çıkarken ki dişlerinize uyguladığı kuvvetler sonucu dişleriniz birbiri üstünde kayma yapar ya da üst üste binme işlemini gerçekleştirir. Bu durumda size ekstra olarak maddi ve zaman kaybı yaşatacaktır. Bu dişlere tel kaplama, normal kaplama hatta üst üste binen işlerin çekilmesi ile implant tedavisinin uygulanması gibi daha da çok tedavi yönteminin uygulanmasına neden olabilir. Bu yüzden 20’lik dişler herkes için baş ağrısı uyandıran, gereksiz zaman kaybı yaşattıran ve aşırı derecede ağrılı geçen bir süreç olarak diş hekimler ve insanlar tarafından sevilmeyen bir süreçtir.

Okmeydanı Ağız ve Diş

Devlete bağlı olan Şişli Etfal hastanesi diş kliniği olarak çalışırken 27 Nisan 1999 tarihinde Sağlık Bakanlığının emri ile Şişli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak ayrı bir kurum haline gelmiştir. 26 Haziran 2003 tarihinden itibaren İstanbul İl Özel İdaresinin yaptırmış olduğu Kâğıthane İlçesi sınırlarında bulunan şimdi kullanılan müstakil binasına taşınmış olup Şişli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olan adı İstanbul İl Özel İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi olarak değişmiştir. İl Özel İdarelerinin tüzel kişiliklerini 30.03.2014 tarihinden itibaren sona erdiren 6360 sayılı kanun gereğince hastanemizin ismi 01 Ağustos 2014 tarihinden itibaren İSTANBUL OKMEYDANI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HASTANESİ olarak değişmiştir. Bu tarihten itibaren kalıcılığını sürdürmüştür.

Anayasamızın 5283 sayılı yasa gereği SSK’ya bağlı bulunan SSK Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 22.02.2005 tarihinden itibaren hastane binamıza katılmıştır. Hastanemizin klinik hizmetlerinde hasta memnuniyeti ve hekim seçme hakkı göz önünde bulundurulmaktadır. Hastanemiz, hastaların teşhis ve tedavi planlamasından başlayarak tüm tanı ve tedavi hizmetlerinin aynı hekim tarafından yerine getirildiği “Entegre” sistem ile hizmet vermektedir. Okmeydanı diş kliniği bünyesinde bulunan hekimler daima saygılı davranmaktadır.

Kurumumuz İstanbul ve çevre illere ağız ve diş sağlığı alanlarında hizmet vermekte olup Türkiye’nin ilk ve en büyük diş hastanesidir. Hastanemiz, mental retarde (zihinsel engelli) hastalara, genel anestezi altında diş sağlığı hizmeti vererek kamusal sağlık hizmetlerinde büyük bir boşluğu doldurmaktadır. Zihinsel engelli hastalara ve yakınlarına verdiğimiz örnek hizmetten dolayı da mutluluk duymaktayız. Bu mutluluğu sizlerle yaşamayı her zaman bilmekteyiz.

Aşırı derecede yaşayacağınız ağrılar yüzünden ciddi rahatsızlıkla yaşayabilir, geceleri uykusuz zamanlar geçirebilirsiniz. Bu ağrılı süreçleri yaşam istemiyorsanız gerekli zaman da ön tedbir alarak diş hekiminize danışmalı ve diş hekiminizin belirlediği işlemleri uygulamalısınız. Böylelikle ağrılı bir süreç geçirmek zorunda kalmayacak aksine daha sağlıklı bir dişlere sahip olacaksınız. Gereksiz maddiyat ve zaman kaybı yaşamak zorunda da kalmayacaksınız. Bu yüzden erken konacak teşhisler sizin yararınıza olacaktır. Bu durumu göz önünde bulundurarak genç nesillere de ön ayak olup onları bilinçli yetiştirmede katkınız olacak ve onların daha da bilinçlenmesini sağlayacaksınız.