Gayrettepe Açık Dişçi

Gayrettepe Acil Diş Hastanesi Nöbetçi Dişçi Tel: 0539 857 92 02

istanbul nöbetçi dişçi

Yapılması gerekli tedaviler için odalar sürekli boş tutulmaktadır ve ani gelişen olaylar burada kaliteli bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

1.) 24 saat açık dişçi ile ağrısız diş çekimi
2.) Gece açık diş tedavisi kanal tedavisi
3.) Gayrettepe nöbetçi diş hekimi kliniği protez onarımları
4.) Cumartesi ve pazar günü açık çocuk diş hastanesi diş dolgusu tedavisi
5.) Acil dişçi telefon numarası
6.) Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi vs. bulunmaktadır.

Acil müdahale odalarında teknoloji üst düzeydedir. Hastalar bu odalardan genelde huzurlu ayrılmaktadır. Klinikte ayrıca araç servisi de bulundurulmaktadır. Acil mesaj hattı ile telefon numarası bilgileri internet sitesinde yer almaktadır. Bu numaralara alınmak istenen hizmet ve fotoğraflar atılarak, klinik tarafından araç gönderilmektedir.

Ardından ise araç ile aynı adrese geri bırakılmaktadır. Tüm bu işlemler için herhangi bir ekstra ücret yansımayacaktır. Kliniğin temizliği çok önemlidir. Hastalıklar temiz olan bu ortamda en aza indirgenmektedir. Temizlik işlemi her gün yapılmaktadır.

Sağlık hizmetlerinin ardından hekimler tarafından program ve uyulması gereken adımlar verilmektedir. Hastaların bu kurallara muhakkak uyması gerekmektedir. Aksi takdirde işlemler kötü sonuçlanabilmektedir. Hekimler hastalara telefon numaralarını da vermektedir.

Böylelikle günün her saati gelişen olaylar için doktorlardan bilgi alınabilmektedir. Bu bölgede yer alan en profesyonel kliniktir. Üstelik akşam personeli uygulaması ile haftanın belirli günlerinde gece de hizmet vermektedir. Gece gerçekleştirilen hizmetler gündüz fiyatlarıyla aynıdır.

Klinik içerisinde yer alan dergiler ve televizyonlar daima açıktır ve sağlık sektörü alanında çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Ayrıca hekimler, hastaları yılın belirli aralıklarında kontrole çağırmaktadır. Bu kontroller kesinlikle aksatılmamalıdır. Klinik buna ek olarak protez diş uygulamasını da uygulamaya koymuştur.

Hastaların talepleri yoğun olduğundan bu işlem artık uygulanacaktır. Klinik hakkında detaylı bilgiler alınmak isteniyor ise internet sitesinden veya telefonlar ile ulaşım sağlanarak öğrenilebilmektedir. Yazılmış olan mail adreslerinden istek, soru ve görüşler iletilebilmektedir.