Cerrahpaşa Açık Dişçi

Cerrahpaşa Diş Hekimi – Acil Diş Hastanesi İletişim Tel: 0539 857 92 02 Nöbetçi Dişçi

istanbul nöbetçi dişçi

Doktorlar tüm ağız ve diş hastalıklarının teşhis ve tedavilerinde kalıcı çözümler sunulmaktadır. Hastaları ile aile olan klinik tedavi öncesi ve tedavi sonrası her zaman hastaları ile ilgilenmektedir.

* Bayramda ve tatil günlerinde açık diş terapisi,
* Full time diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti,
* Cerrahpaşa gece açık diş tedavisi protez tamiri,
* Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi
* Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi vs. var,
* Acil dişçi telefon numarası için sekreteri arayabilirsiniz.

Tedavi hizmeti ile diş teli uygulaması yapmakta başarılı sonuçlar elde etmektedir. Kanal tedavisi gerekli olduğu durumlarda yapılmaktadır. İmplant tedavisi gerçekleştirilmektedir. Porselen implant, takma diş ve hasta için en uygun çözüm ne ise gerçekleştirilmektedir. Protez işlemi gerçekleştirilmektedir. Diş beyazlatma tedavisinde yeni teknolojilerle sağlıklı ve bembeyaz dişler garanti edilmektedir.

Lazer teknolojisinden faydalanarak ağrısız acısız kalıcı çözümler getirilmektedir. Yirmilik dişlerin çekimi, çürük dişlerin çekimi yapılmaktadır. Çene yapısındaki bozukluklar nedeniyle gerekli olan ameliyatlar gerçekleştirilmektedir.

Diş eti iltihabı hastalıkları ve diğer diş eti hastalıkları tedavi edilmektedir. Disiplinli çalışmayı ilke edinen hekimler ve yardımcıları sağlıklı dişler için gerekli tedavileri gerçekleştirmektedir. Dişlerindeki estetik sorunlarından şikâyetçi olan hastaların dişlerinin estetiği sağlanmaktadır.

Çenenin bölgesel şekilde tomografisi çekilerek tedavinin kolaylaşması sağlanmaktadır. Hastalarının dişlerinin sağlıklı olması, gülümsemesinin güzel olması amaçlanmaktadır. Gerekli cerrahi operasyonlarla dişlerin sağlığını garantili şekilde tedavi etmektedir.

Dişlerdeki düzensizlikler ortaya çıkarılarak çözüm alternatifleri sunulmaktadır. Ayrıca sağlıklı nöbetçi dişçilerin kontrolleri yapılarak kalıcılık sağlanmaktadır. Köprü işlemi gerektiğinde yapılmaktadır. Yapılacak işlemlerin avantaj ve dezavantajları hastaya anlatılarak en doğru tedavi yöntemine karar verilmektedir.