Şirinevler Açık Dişçi

Şirinevler Diş Hekimi Tel: 0539 857 92 02 – Acil Diş Hastanesi
Nöbetçi Dişçi

istanbul nöbetçi dişçi

Gece Boyunca Tedavi Yapan Devlet Hastaneleri Nasıl Hizmet Verir?
Ağız ve çene sağlığı konusu birçok kişinin üzerinde yeteri kadar durmadığı konulardan bir tanesi de budur.

-| Tam zamanlı açık diş dolgusu tedavisi,,
-| Gece açık diş kanal tedavisi
-| Nöbetçi diş hekimi kliniği protez tamiri,
-| Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi ile ağrısız diş çekimi
-| Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi genel uygulamalarımızdır.
-| Şirinevler acil dişçi telefon numarası.
-| Çocuk diş çekimi ve dolgusu uygulama 24 saat açık olarak teşhis tedavileri.

Ancak bu bölgede meydana gelebilecek herhangi bir olumsuz durum kişileri tahmin ettiklerinden çok daha ciddi bir şekilde etkileyebilir. Örneğin dişlerin çapraşık bir görüntüde olması demek, yalnızca dış görünüşü etkilemez. Bununla birlikte çapraşıklığın olduğu dişlerin araları iyice temizlenmediğinden dolayı buralarda çok ciddi çürükler meydana gelebilir.

Bu çürüklerin sonrasında ise kişiler ortodonti yapan devlet hastanelerinde tedavi olarak sorunu gidermek yerine bir de diş eksikliği sorunu ile karşı karşıya kalabilecekler. Geçmiş dönemlerde insanlar ağız ve çene sağlığı tedavisini yaptırmak için ciddi oranlarda ücretler ödemek zorunda kalırlardı.

Bunun nedeni ise ülkemizde bu konu ile alakalı yeterli oranda bir çalışmanın yapılmamış olmasıydı. İnsanlar da doğal olarak özellikle de çocukları için özel diş doktorlarına giderek farklı tedavileri yaptırmak zorunda kalıyorlardı. Günümüzde ise bu sorun çok ciddi bir şekilde giderilmeye başlandı. Çünkü artık orta direk gibi yerlerde bulunan gece işi yapan devlet hastaneleri sayesinde belirli özellikleri bünyesinde barındırmakta olan hastalar herhangi bir ek ücret ödemeden diledikleri tedaviyi kolaylıkla yaptırabiliyorlar.

Bahçelievler dişçilerinde bu konuda sorunlar olan ve bunları nasıl gidermesi gerektiğini bilemeyen kişiler, masraflarının SGK tarafından karşılanmasını istiyorsa öncelikli olarak yapılacak tedavinin estetikten ziyade ihtiyaçtan dolayı yapıldığına dair bir sağlık raporunun alınması gerekmektedir.