Ulus Açık Dişçi

Ulus Acil Diş Hastanesi Nöbetçi Dişçi Tel: 0539 857 92 02

istanbul nöbetçi dişçi

Aşırı büyük azı ya da küçük azı olması sonrasında insanlar bu kişilere çok güzel büyüteçli gözlükten baktıkları zaman dişlerinin normal mi yoksa protez mi olduğu hemen anlaşılır.

-| Tam zamanlı açık diş dolgusu tedavisi,,
-| Gece açık diş kanal tedavisi
-| Nöbetçi diş hekimi kliniği protez tamiri,
-| Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi ile ağrısız diş çekimi
-| Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi genel uygulamalarımızdır.
-| Ulus acil dişçi telefon numarası.
-| Çocuk diş çekimi ve dolgusu uygulama teşhis tedavileri.

Halbuki yapay diş ile birlikte bu durum değişir. Ancak pek çok konuda olduğu gibi ucuz tedavisi konusunda da insanların dikkat etmeleri gereken çok ciddi bazı durumlar bulunmaktadır. Bunların başında ise doğru ekibi bulmak geliyor.

Bu yöntemin çok fazla kullanılmaya başlaması sonrasında insanlar pek çok farklı doktorun yapay diş konusunda çalışmalar yaptığını görebilirler. Bu çalışmaların hepsi ise insanlara istedikleri sonuçları vermekten çok uzakta. Üstelik bazılarında istenilen fiyatlar tahmin edilenden çok daha yüksek olabiliyor. Böylesi kötü durumlar ile karşı karşıya kalmak istemeyen insanların yapmaları gereken şey ise oldukça basit. Öncelikli olarak mümkün olduğu kadar implant konusunda deneyimli kişiler ile çalışılmak istenmeli. Bu sayede kişiler tedavileri ile alakalı ya da tedavinin süreci konusunda akıllarında yer eden soruların tamamına istedikleri cevapları almış olacaklar. Bu cevaplar eğer ki onları tatmin ederse sıra tedavi aşamasına gelinmiş olunur.

Tedavinin öncesinde pratisyen şıkıdım ekibi dikkatli bir şekilde hastanın ağız yapısını ve istemiş olduğu yapay dişin çene yapısına uygun olup olmadığına bakılır. Çünkü implant uygulaması için kişinin belirli bir çene yapısı ve uzunluğuna ihtiyacı vardır. Eğer ki bunlar yerine getirilemiyorsa, ek cerrahi işlemlerin yapılması gerekmektedir. Bütün kontrollerin yapılmasının ardından da artık kişi yapay diş için cerrahi operasyona hazırdır. Çok kısa bir operasyonun ardından da artık yapay diş çene bölgesine takılmıştır. Dişin burada doğru bir şekilde yerleşmesi, çene ile bütünleşmesinin ardından ise artık isteğe bağlı protez için hazırlıklara başlanabilir. İnsanlar en uygun implant tedavisi sayesinde de her zaman istedikleri gibi doğal bir görünüme erişmiş olurlar.