Kartal Açık Dişçi

Kartal Diş Hekimi – Acil Diş Hastanesi İletişim Tel: 0539 857 92 02 Nöbetçi Dişçi

Sağlıklı gülüşlere kavuşmaya ne dersiniz ? Dişlerinize gösterdiğiniz önemin derecesini uzman hekimler sayesinde değerlendirebiliriz.

. Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi
. Full time diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti
. Kartal gece açık diş tedavisi protez tamiri,
. Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi,
. Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi vs. var.
. Kartal acil dişçi telefon numarası için sekreteri arayabilirsiniz.
. Kartal çocuk diş çekimi ve dolgusu uygulaması

Yapmanız gereken dişinizle sert kabuklu besinleri kırmamalısınız. Diş etinizi ve dişinizi zedeleyerek zamanla önünü alamayacağınız problemlerin oluşmasına neden olursunuz. Katı yiyecekler tükettikten sonra öğütmek için dişlerinizin kuvvetini ortaya koymanız gerekmektedir. Dişinizde kalan artıklara da özen göstererek çıkarmaya çalışın.

Ağzınızda kalan artıklar koku oluşturarak diş etiyle birleşmiş hale gelir. Şeker ve ya çikolata kullanımı da sık sık tekrarlanırsa çürümeye yol açar ve yine uzman eller gerektirir. Çürüyen dişinizi kurtarmanız imkansız bir hale gelir çürüdükten sonra her gün fırçalasanız bile artık ağrıyı engellemezsiniz. Çözümünüz dişinizin çekilerek yerine gerçek dişinizi aratmayacak implantın takılmasıdır.

İmplant tedavisi uygulanırken öncelik diş etiniz sağlığıdır. Eğer diş etiniz iltihaplı ise hiç bir işlem yapılmadan tedavi süreciniz uzayacaktır. Diş etinizdeki iltihabı aza indirerek tekrar uzmanınıza gidecek tedavi sürecinizi başlatacaksınız. İmplant tedavi uygulanırken hastanın sabırlı olması gerekmektedir. Çünkü tedavi seanslar haline bölünerek en az 3 en fazla 6 aya kadar uzayabilir. Hastanın asla bırakmaması ve verimli sonuçlar doğurması için düzenli bir şekilde gitmesi gerekir. Ağız ve diş sağlığı merkezinde güler yüzlü ekiplerin karşılaması ile enerjiniz artacak diş koltuğuna otururken korkunuzu unutacaksınız.

Ayrıca klinik merkezinde hijyenik koşullar da çalışmanın ne demek olduğunu görecek uzmanların hassasiyeti ile karşı karşıya geleceksiniz. İmplant tedavisi uygulanırken hastaya acı hissetmemesi için lokal anestezi uygulanmalıdır. Uygulanan anestezi sayesinde bir gram acı hissiniz oluşmayacaktır. İmplant tedavi eksik olan dişlerin işlevini tamamlayarak estetiğini sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilir. Titanyumdan oluşan maddesi ile yapay diş kökleriniz ortaya çıkar.