Ağrısız Diş Tedavileri

Ağrısız Diş Tedavileri – Acil Diş Hastanesi Doktor Telefonu: 0539 857 92 02
Nöbetçi Diş Hekimi

istanbul nöbetçi dişçi

1.) 24 saat açık diş hastanesi pratisyen ile ağrısız diş çekimi
2.) Gece 7/24 açık diş tedavisi kanal tedavisi
3.) Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi diş dolgusu tedavisi,
4.) Son teknoloji nöbetçi diş hekimi kliniği protez onarımları
5.) Acil dişçi telefon numarası
6.) Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi vs. bulunmaktadır,
7.) Ağrısız çocuk diş tedavileri ve dolgusu tedavisi.
Tüm bu uygulamalarımızı 365 gün yılbaşıda dahil olacak şekilde yapmaktayız.

Ağız kısmı fena halde yamulmuş veya çarpık çıkmış dişler için kullanılan tedavi yöntemidir. Ağrısız diş tedavisi için dişlerin çarpıklığının büyüklüğü ve küçüklüğüne göre tellerin boyutları da farklılık göstermektedir. Çene yapısı yeni yeni gelişme gösteren genç yaştaki insanlarda bu tedavi rahatlıkla uygulanır. Ama yaşı ilerlemiş ve çene kemiği yapısı olgunluğa ulaşmış insanlarda tel tedavi yöntemi kullanılmaz. Kullanıldığı takdirde sağlık sorunları da ortaya çıkarabilir. Bu neden den dolayı genç yaşta insanlara uygulanan tedavi yöntemi içerisindedir.

SGK konusunda belirli bir standart olmadığından ve sektördeki ürünlerin kalite farkından doğan sebeplerden dolayı süt çocuğu olan insanlar için karşılanır. Gecenin olmasını sabırsızlıkla beklemek, ileride dişlerinizin sağlıksız kalmaması için önemlidir. Dişlerinizin çarpıklığı ileride ağız içerisinde sağlıksız bir durum oluşturur. Yükselmiş zamanlar da oluşacak çarpıklıklar hoş bir görüntü olmayacağından dolayı bu tedavi yöntemi genç yaştaki insanlara uygulanmalıdır. İnsan vücudunda çok sayıda organı etkilemektedir. Bu yüzden tedavisinin de otoriter yani birden çok branşın birlikte uyum içerisinde çalıştığı bir ortamda sağlanmasıdır.

Tedavi uygulamasının çeşidine göre farklılık göstermektedir. Diş hekiminin kalitesi muayenehane bölgesi, dişlerinizin durumu, tedavi sürecinin be kadar olması gibi etkenler fiyatı etkimektedir. Bu fiyatların belirli bir standarttı yoktur. Bunun sebebi kullanılan telin kalitesinin farklılığı, diş hekiminin durumu gibi etkenlerden dolayı fiyatlar farklılık göstermektedir. Ama yaşını 18’ini doldurmuş kişiler için kanunlar gereği bu tedavinin ücretleri karşılanmamaktadır.

Diş telleri tedavi yöntemleri bir sıra dizi işlem çerçevesinde gerçekleştirilir. Bu işlemler ilk önce diş hekiminin manometre ile incelenen veriler, pelvik taban hastalıklarının fonksiyonel yönünü ve ayırıcı tanısını sağlayıp muayenesi ile başlar. Bu muayene işlemi ilk olarak dişlerin röntgeninin çekilmesi ve dişler hakkında muhteşem bir bilgi sahibi edinilmesidir.