Ayazağa Açık Dişçi

Ayazağa Diş Hekimi – Acil Diş Hastanesi
Nöbetçi Dişçi Tel: 0539 857 92 02

istanbul nöbetçi dişçi

Hastalar, bu tedavi yönteminin daha kullanılmadığı zamanlarda dişlerdeki tellerin metalik olması ve kolayca başkaları tarafından fark edilmesi sebebiyle eski tip diş tellerine pek sıcak bakmamaktadırlar.

* Ayazağa bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi
* Full time diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti
* Gece açık diş tedavisi protez tamiri
* Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi
* Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi vs. var….
* Acil dişçi telefon numarası için sekreteri arayabilirsiniz.

Bu sebeple daha popüler olan görünmez diş telleri çoğu kişi tarafından tercih edilmeye başlandı. Tedaviye başlamadan önce hastalardan alınan ölçüler, bilgisayar ile sadece size özel braketler yapılıyor. Bu braketler, kişiye özel olarak yapıldığından çapraşık ve bozuk yapıda olan dişlerin düzgün görünmesini sağlarken, sarıyer açık dişçileriniz için estetik bir görünüm de sağlar.

Özellikle Çocuk Ortodonti tedavi yöntemi titizlik gerektirdiğinden, uzman hekimlerce yapılan tedavi ile çocuklar hayata daha farklı bakıyor. Bu sebeple çocukların hayatı olumlu yönde değişiyor.

Lingual ortodonti tedavisi çok zor olduğundan uzmanlık gerektirmektedir. Yurtdışında bu tedaviyi yapan hekimler diş hekimliği eğitiminden sonra bir de lingual ortodonti eğitimi için değişik programlara katılmaktadırlar. Hatta yaklaşık 2 yıl süren zorlu eğitimler de almaktadırlar. Ayrıca Dünya Lingual Ortodonti Derneği (WSLO) gibi birçok kuruluş bu teknik ile ilgili sınavlar açmaktadır.

Sadece bu ileri düzeydeki eğitimi tamamlayan diş hekimleri ortodontist olabilir. Tüm diş hekimleri arasından sadece ’u ortodontisttir. Bu tedavi çok uzmanlık gerektirdiğinden tedavi için uzman bir hekim bulmanız şarttır.

İşinin ehli olmayan kişilerce yapılan bu tedavi beklenmedik sonuçlar doğurabilir. Fakat ülkemizde bile diş doktoru olmayan kişiler bu sektörde hizmet vermektedirler. Yanlış hekime yaptırılan bu tedavi ile tedavi süresi uzamakta, başarısız sonuçlar alınmakta hatta tedavi masrafları daha da artmaktadır. Gece yapılan ağrısız işlemlerimiz için ekstra bir ücret talep etmiyoruz.