Beyoğlu Diş Hekimi Tel: 0533 582 82 79 - Acil Diş Hastanesi
Nöbetçi Dişçi

Güler yüzlü asistanlar da klinik içerisinde bulunmaktadır. Son teknoloji televizyonlar ve bilgisayarlar sayesinde yapılan kontrollerin detaylı bilgilendirmesi kısa filmler halinde hastalara sunulmaktadır.

. Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi
. Full time diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti
. Beyoğlu Gece açık diş çekimi tedavisi çocuk protez tamiri
. Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi
. Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi vs. var....
. Acil dişçi telefon numarası için sekreteri arayabilirsiniz.

Randevu işlemleri ön ödeme talep edilmemektedir. Buna ek olarak araç sahibi olmayan hastalar, ücret alınmadan özel araçlar ile kliniğe getirilmektedir. Kullanılan tıbbi malzemeler son derece pratik ve hassastır. Hizmetler bununla da sınırlı kalmayıp düzenli hastalarına yılda 1 defa ücretsiz kontrol hakkı da vermektedir. Bu kontroller, çürük tespiti ve sorun tespiti için önemli olmaktadır. Klinik her saat başı temizlenmektedir ve hastalara hijyenik bir ortam sunulmaktadır. Müdahale odalarında bulunan koltuklar ve mobilyalar son dönem ürünleridir ve oldukça konforludur.

Bu bölgede yer alan en profesyonel hizmet veren ve köklü bir kliniktir. Hastaların devamlı sorunları ve şikayetleri dinlenmektedir. Üstelik telefon numaralarına ve mail adreslerine düzenli olarak, yapılması gerekenler animasyonlar olarak gönderilmektedir. Bu animasyonlar dişlerin kontrolleri ve korumaları için oldukça kolaylık sağlamaktadır. Doktorlar telefon numaralarını her hastaya vermektedir ve günün her saatinde doktorlardan bilgi alınabilmektedir. İlk defa gelen hastalar için kayıtlar oluşturulmakta ve yılın çeşitli zamanlarında adreslerine gidip hizmet verilmektedir. Tabii ki ücretsiz olarak!

Aniden gelişen olaylar ve sorunlar için acil servis odası bulundurmaktadır. Bu odaya acil hastalar alınmaktadır. Randevu sistem hattı da her dakika devrededir ve talepleri almaktadır. Hastalara sorulan çeşitli bilgilerin ardından, randevular oluşturulmaktadır. Ayrıca internet ortamından da kliniğe ulaşmak mümkündür. İnternet sitesi üzerinde bulunan randevu talep et butonu tıklanarak, randevu bilgilerini girdikten sonra işlem tamamlanmaktadır. Klinik WhatsApp hattı da 24 saat aktiftir. Klinik dişlerin çeşitli fotoğraflarını WhatsApp üzerinden istemektedir ve hasta gelmeden önce hazırlar yapılmaktadır. Bu ağ üzerinden de her dakika randevular alınmaktadır. Fiyatlandırmalar hastalar dinlenerek ve öneriler alınarak oluşturulmuştur. Yapılan işlemlere göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Yapılan ikramlar da ücretsiz olarak sunulmaktadır. indirimli fiyatlarımızı kaçırmayın. Kesinlikle!!